Lot en de zee – Maria van Eeden

Leeftijd: Va. 6 jaar
Thema: Zee, strand
AVI-niveau: AVI-E3

Samenvatting

Lot is een tijdje aan zee. Maar ze heeft het er niet fijn. Dat komt door haar kleine zusjes. Die laten haar nooit met rust. Dan bouwt Lot een hut. Een hut in de duinen. Daar kan ze lekker alleen zijn. Maar… wie komt er toch steeds in haar hut?

Leessetting

Leren lezen betekent vaak: kilometers maken. Oefenen, oefenen, oefenen. Maar zelfs dan gaat het niet bij alle kinderen even makkelijk. Voor die kinderen is de serie Bikkels gemaakt. In elk boek komt ongemerkt een andere taaloefening aan bod. In dit boekje komen verschillende woorden die eindigen op -eeuw, -uw, -ieuw of -auw (meeuw, duw, nieuw, blauw) voor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *